Współpraca/Kontakt

Z wielką przyjemnością rozpocznę współpracę z wydawnictwami, autorami i portalami literackimi/kulturalnymi. Uprzedzam jednak, iż nie należę do osób, które darmowy egzemplarz traktują jako gwarancję pozytywnej recenzji. Przykładam się do swojej pracy, jestem sumienną i szczerą recenzentką, która nigdy nie pozwoliłaby sobie na napisanie pochlebnej opinii na temat złej książki. Nie jestem jednak potworem - nie pastwię się nad autorami, choć nieraz pozwalam sobie na uszczypliwość. Rzetelnie wypunktowuje zarówno plusy jak i minusy recenzowanej przeze mnie pozycji, którą oceniam, rzecz jasna, całkowicie subiektywnie.

Wszystkich Państwa, którzy zainteresowani są stałą współpracą jak i przesłaniem jednorazowego egzemplarza recenzenckiego, proszę o kontakt na poniższy adres mailowy:

Olga0Majerska@gmail.com


                                                                                                                                                                                                           

Wydawnictwa, z którymi współpracuję

2 komentarze:

 1. Witam
  Jakie jest prawdopodobieństwo, że recenzja z przesłanego egzemplarza się pojawi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książki, które chcę zrecenzować wybieram pod kątem gatunku i samej fabuły - proszę o maila z tymi informacjami, a ja dam znać, czy podejmę się napisania recenzji :).

   Usuń

Zostaw po sobie ślad, za każdy jestem niezmiernie wdzięczna :)
Pamiętaj jednak o netykiecie. Wiadomości niecenzuralne, obelżywe i niezwiązane z tematem będą kasowane bez mrugnięcia okiem. Jeśli chcesz, żebym do Ciebie zajrzała, zostaw swój adres pod komentarzem :)